18 Липня, 2024
Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують проблеми

Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують проблеми

У деяких випадках наслідки можуть бути серйознішими, ніж багатотисячний штраф

Енергетики проводять рейди по домівках побутових споживачів електроенергії. У деяких випадках українцям виписують штрафи. За що можуть покарати, розповіли на facebook-сторінці “Прикарпаттяобленерго“.znaj.ua

Українцям радять не експериментувати із сумнівними способами “економії” електроенергії. Енергетики регулярно проводять перевірки споживачів і при виявленні порушень можуть виписати чималий штраф.

Так, наприклад, якщо споживач прокладе позаобліковий кабель, щоб зменшити рахунки за світло, то сума штрафу може сягати 26 тисяч гривень і навіть більше. Серйозні наслідки також загрожують за використання магніту, високочастотних генераторів або за самовільне підключення до електромереж.

Енергетики попереджають, що проблеми для порушника не завжди можуть обмежитись одним штрафом. Якщо обсяги спожитої електроенергії поза приладом обліку великі, можна потрапити за ґрати.

Якщо крадіжка електричної енергії здійснена в особливо великих розмірах, то за статтею 188-1 Кримінального кодексу такий злочин карається штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або навіть позбавленням волі на термін до трьох років“, – попередили споживачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *