16 Липня, 2024
Жіночці на касі не вистачало 10 грн. Незнайома дівчина вирішила їй допомогти….

Жіночці на касі не вистачало 10 грн. Незнайома дівчина вирішила їй допомогти….

Доплатила за бабусю в магазині, і отримала «скарб». 

Джерело

Ця історія цілком реальна і сталася з моєю знайомою. Вона про те, що добро завжди повертається. Кілька років тому в магазині ця дівчина стояла в черзі за бабусею. Старенькій не вистачало 5-ти гривень, і вона судорожно вивертала кишені, в надії хоч щось знайти.

Видно було, що вона неpвує і їй сильно не по собі. Моя знайома сильно поспішала, тому просто заплатила за бабусю і забула б цю історію. Ну що ці 5 гривень – є чи ні, великої погоди вони не зроблять.

Тільки через ці пару років вони з бабусею зустрілися в міському парку. Моя знайома ходила там з новонаpодженою дитиною, а бабуся сиділа на лавочці. Старенька покликала її, вони розговорилися. Виявилося, що бабуся – цікавий співрозмовник, і з нею досить приємно спілкуватися.

Так вони стали зустрічатися в парку. Просто базікали і гуляли. І якось бабуся принесла на зустріч стару книгу. Моя подруга брати не хотіла – вона не любить книг, вважає за краще читати в електронному форматі. Навіть викинути по дорозі додому збиралася, але якось рука не піднялася.

І більше бабуся на зустріч не приходила. Номерами вони не обмінялися, вона знала тільки ім’я бабусі, тому всі спроби її відшукати ні до чого не привели. Все і забулося.

І ось кілька тижнів назад дитина моєї знайомої, яка вже навчилася ходити, витягнула цю стару книгу і розкрила її. А це виявилася не книга, а щось типу схованки. А в ній – красиве намисто. Ось так старенька віддячила за добру справу. Намисто віднесли до оцінювача – зараз воно коштує близько 20 тисяч гривень.

Добро повертається!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *