16 Липня, 2024
Залишилося трохи більше тижня: Нафтогаз виставив усім клієнтам жорстку вимогу

Залишилося трохи більше тижня: Нафтогаз виставив усім клієнтам жорстку вимогу

Клієнтів попередили про необхідність сплатити вже сформовану платіжку за газ

“Нафтогаз” попередив усіх своїх клінтів про те, що платіжку за газ вже сформовано і її можна сплатити онлайн. Про це йдеться у публікації на сторінці у Facebook компанії.

“Починаємо разом новий тиждень продуктивно. Ми сформували всі ваші рахунки за спожитий у травні — їх вже можна оплатити онлайн! Паперову платіжку наш партнер Укрпошта доставить вам після 20 числа”, – написали у “Нафтогазі”.

Для того, щоб українцям було зручніше робити оплату, є онлайн-сервіси компанії:

в особистому кабінеті на my.gas.ua або без реєстрації на сайті gas.ua за особовим рахунком або за власною адресою;
у чат-ботах GASUA у Viber чи Telegram.

У Нафтогазі зазначили, що у споживачів можуть виникнути різні питання, пов’язані із споживанням чи транспортуванням газу. Тому дуже важливо розуміти, якого типу компанії слід звертатися за роз’ясненням тієї чи іншої ситуації. Нафтогаз розповів про поділ на типи компаній, що існують в Україні та Європі.

“Перше та головне – Нафтогаз України є постачальником блакитного палива. У той же час, оператори газорозподільних мереж цей газ доставляють (розподіляють) до побутових споживачів. Тобто їхні функції чітко розділені”, – йдеться у повідомленні.

Нафтогаз постачає газ не лише для більшості населення України, а й для комерційних компаній. Також у компанії зазначили, що створили зручний сервіс, яким користується безліч українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *