24 Липня, 2024
Запровадять посилений режим: енергетики розкрили графік відключень світла на 8 липня

Запровадять посилений режим: енергетики розкрили графік відключень світла на 8 липня

В Україні 8 липня обмеження для споживачів електроенергії діятимуть цілодобово. Це означає, що графіки відключень світла будуть застосовуватись з 00:00 до 24:00. При цьому з 14:00 діятимуть посилені відключення – з додатковими годинами без світла.

Про це повідомляє ДТЕК. “Київ, Київська область, Одещина, Донеччина, Дніпропетровщина: висока ймовірність застосування світло-сірих зон відключень з 14:00 і до кінця доби“, – йдеться у повідомленні.  obozrevatel.com

За повідомленням “Укренерго” з 00:00 до 14:00 обленерго будуть застосовувати дві черги відключень, з 19:00 до 22:00 – чотири черги. В інші години будуть застосовуватись три черги відключень одночасно, такі відключення спровоковані зростанням споживання через спеку

У компанії вже пояснювали, що черга – це група побутових споживачів та бізнесу, які споживають певну кількість мегаватів. Споживання кожної області поділено на 6 черг.

“Скільки черг застосовувати в усіх регіонах одночасно – визначає Диспетчерський центр “Укренерго”, для компенсації дефіциту енергії в системі. Яка тривалість черги, яку чергу відключати саме зараз – визначають обленерго у кожному регіоні“, – розповіли енергетики.

Варто враховувати, що “Укренерго” визначає час дії обмежень по всій Україні, але конкретний графік відключень прописують обленерго в кожній області. Тому,щоб дізнатися графік відключень для своєї адреси, потрібно використовувати саме ресурси обленерго (офіційні сайти, чат-боти тощо).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *