18 Липня, 2024
Зеленський пообіцяв план закінчення війни: що відомо

Зеленський пообіцяв план закінчення війни: що відомо

Москва не розуміє нічого – окрім сили, каже президент.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні дуже важливо показати такий план закінчення війни з Росією, який підтримає більшість світу.

Про це український лідер заявив під час пресконференції з президенткою Словенії Наташею Пірц Мусар, повідомляє УНІАН

“Це дипломатичний шлях, над яким ми працюємо”, – наголосив глава держави.

Зеленський згадав Саміт миру і наголосив, що Київ з партнерами працює над трьома детальними планами: енергетика, продовольча безпека і обміни полонених та повернення дітей. З його слів, “це буде найближчим часом”.

“Усі інші пунти Формули миру ми також розробимо і підготуємо сукупний план, який буде на столі перед усіма нашими партнерами”, – заявив глава держави.

Зеленський наголосив, що Україна збільшує виробництво дронів, засобів радіоелетронної боротьби та артилерії, аби “бути сильними на полі бою”.

“Якщо ви слабкі – це не через те, що хтось хоче воювати. Ми й не хотіли від самого початку. Зараз ніхто не хоче. Ми хочемо якраз миру. Але, ми повинні бути сильними, а тому розвиваємо наше виробництво, щоб бути сильними”, – зауважив президент.

Український лідер також наголосив, що Москва не розуміє нічого – окрім сили.

“Це дві паралельні речі: бути сильними на полі бою і розробити зрозумілий план, детальний план, і він буде готовий у цьому році”, – каже Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *