19 Липня, 2024
Зеленський терміново замінив командувача Об’єднаних сил ЗСУ Содоля: хто посів його місце

Зеленський терміново замінив командувача Об’єднаних сил ЗСУ Содоля: хто посів його місце

Процес бронювання обіцяють зробити набагато швидшим

Кабінет Міністрів України офіційно дозволив бронювати працівників під час дії воєнного стану в додатку “Дія”. Відповідну ухвалу було опубліковано в червні 2024 року.

Згідно з новими правилами, електронне бронювання здійснюватиметься протягом однієї години з моменту подання заяви. Це означає, що керівники підприємств зможуть швидко і зручно отримувати інформацію про статус бронювання своїх працівників. Всі необхідні перевірки будуть проводитися негайно, і результат стане відомий вже через годину.znaj.ua

Про це нововведення повідомила заступник директора Директорату з питань розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Валерія Ткач під час ефіру національного телемарафону. Вона зазначила: “Усі процеси проходитимуть протягом години”, підкреслюючи оперативність нової послуги.

Процедура бронювання розпочнеться з подання керівником підприємства заяви на бронювання працівника. З моменту подання заяви почнуться всі необхідні перевірки, і вже через годину буде відомо, чи було надано броню. У випадку відмови буде надано відповідне повідомлення.

Керівник підприємства зможе отримати детальну інформацію про кожного працівника: чи заброньований він чи ні. Сам працівник зможе побачити інформацію про бронювання у додатку “Резерв+” у своєму військово-обліковому документі.

Крім електронного підтвердження бронювання, буде також можливість отримати паперовий документ, який діятиме нарівні з електронним варіантом. Це забезпечить додаткову зручність і безпеку для всіх учасників процесу.

Як зазначив голова Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров, нову послугу планується запустити на початку липня. Першими доступ до цієї функції отримають критично важливі підприємства та компанії, які працюють на потреби сил оборони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *