19 Липня, 2024
Кінець війни в Україні: залишилися лічені місяці

Кінець війни в Україні: залишилися лічені місяці

У важкі для України часи, коли триває війна за свободу та незалежність, люди шукають втіху та підтримку не лише у реальному світі, а й у духовній сфері. Одним із джерел натхнення та надії стало пророцтво старця Йоасафа, яке провіщає закінчення війни та відродження країни.

Докладніше про те, що війна в Україні незабаром закінчиться згідно з пророцтвом старця Йоасафа, інформують Патріоти України.

Суть пророцтва полягає в тому, що Україна здобуде перемогу у цій війні. Старець Йоасаф бачив у своїх видіннях небеса, відкриті над полями битв, де українські воїни мужньо борються за свою землю. Він наголошує, що війна триватиме до певного моменту, але весь цей час Божа милість та сила супроводжуватимуть Україну.

Духовна підтримка небес є ключовим фактором у цій боротьбі. Старець Йоасаф каже: “Бачу небеса, відкриті над Україною, небесні Ангели та святі стоять на захисті нашої землі. Мати Божа Пресвята Богородиця з’являється з небесним військом і огортає своїм покровом наших воїнів”.

Слова надії та віри наповнюють серця українських захисників. Святі Георгій-переможець та архангел Михайло ведуть їх у бій, захищають міста та села, відганяють ворогів та надають небесну допомогу.

Старець особливо наголошує на непереможності духу українського народу. Він каже, що кожен українець, незалежно від віку чи зайнятості, стає на захист держави: “У їхніх очах горить вогонь патріотизму та любові до батьківщини. Вони моляться, працюють, борються з вірою у перемогу”. Кожен, хто допомагає фронту, робить корисну справу на шляху до перемоги.

Йоасаф передбачає успішні військові операції, які проведуть ЗСУ. “Вони виявляють стратегічні таланти, використовуючи новітні технології та розвіддані”. Кожен бій наближатиме до перемоги над противником, адже ворог, втрачаючи силу та мораль, відступатиме під натиском українських воїнів.

Російські війська, хоч і численні, не зможуть протистояти українським захисникам. Старець передбачає, що духовна підтримка стала великим благословенням для народу. “Пресвята Богородиця неодноразово була, надаючи впевненості у перемозі та захисті для нашого народу. Вона закликала до постійних молитов і віри в Божу допомогу” , – вважає Йоасаф.

Старець упевнений, що жодна загроза не зможе зламати дух українського народу, бо “з кожною молитвою, з кожним зверненням до небес вороги відчували на собі Божий гнів і покарання за свої злочини”.

Щодо часу можливого закінчення бойових дій, чернець вважає, що це відбудеться через кілька місяців, коли Росія остаточно втратить свою міць і волю до боротьби: “Українські воїни переможно повернуться додому, а на нашій землі запанує мир. Ця дата буде днем ​​великого тріумфу та подяки Богу за його захист та милість”.

Після перемоги розпочнеться відновлення та духовне відродження України. Віра в Бога, за словами старця, розквітне з новою силою та стане основою суспільства. Народ буде духовно зміцнений і об’єднаний, щоб йти вперед із новою силою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *