19 Липня, 2024
Личить таке нашому футболісту? Михайло Мудрик зустрічається з росіянкою і навіть надіслав їй квіти до Росії Фото

Личить таке нашому футболісту? Михайло Мудрик зустрічається з росіянкою і навіть надіслав їй квіти до Росії Фото

Після феєричного програшу української збірної з футболу на матчі Румунія — Україна, на шанувальників чекає ще одне розчарування.

Михайло Мудрик не знайшов серед українок собі пару, тож зазирнув до наших сусідів. Там він й зустрів росіянку, до якої активно залицяється вже понад рік.

Поговорюють, що Мудрик зустрічається з російською фітнес-моделлю Віолеттою, яку обдаровує люксовими брендами та відпочинком на елітних курортах. Пара не оголошувала про стосунки та не публікує спільних фото, але Міша і Віолетта слідкують одне за одним в інстаграмі.

Та якщо серцю не накажеш, то вибір країни для доставки квітів на день народження обраниці проконтролювати можна. Враховуючи, що відствяткувати іменини дівчина вирішила в ОАЕ.

Уважні юзери звернули увагу, що Віолетті, коли вона все ще перебувала в Росії, прийшли червоні троянди з любовною запискою від загадкового ММ.Зауважимо, що Мудрик підписує себе саме як “ММ”. Жодна зі сторін не реагує на ситуацію, але коментарі в інстаграмі моделі говорять самі за себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *