18 Липня, 2024
“Людина-магніт, патріот своєї країни”: у бою біля Часового Яру загинув воїн із Сумщини. Фото

“Людина-магніт, патріот своєї країни”: у бою біля Часового Яру загинув воїн із Сумщини. Фото

На фронті в Донецькій області під час виконання бойового завдання загинув воїн ЗСУ Дмитро Шевченко з Сумщини. Людина-запальничка, як називали його знайомі, колись був селищним головою.

Захисникові було 47 років, у нього залишилися дружина, син і донька. Про втрату сповістила Свеська селищна рада. obozrevatel.com

Шевченко Дмитро Станіславович, 1977 року народження, був родом із Свеси Шосткинського району. Деякий час там перебував на посаді голови селища, звільнився у 2016 році.

Під час повномасштабної війни, приєднавшись до Сил оборони, чоловік захищав Україну не Донеччині. Свій останній бій воїн прийняв 29 травня в районі Часового Яру.

Його смерть стала великою втратою для всієї родини, друзів і знайомих. Всі згадують захисника з великим теплом, зазначаючи, що це була людина доброзичлива, надійна, з почуттям відповідальності.

“Здається, що Бог потребує радників. Переможець по життю, людина-запальничка, людина-магніт, завжди не тільки словом, а й ділом. Невимовний біль”, “Неймовірна людина, патріот своєї країни, людина діла. Таким я знаю Дмитра з самого дитинства… Я просто хочу, щоб ви знали це ім’я, за яким стоїть велика людина, яка боролась за нашу країну… Дмитро Шевченко. Вічна пам’ять Герою!”, “Дмитро був лідер, спортсмен, енергійний, патріотичний, приклад для молоді й своїх товаришів. Скільки ще добрих справ він не встиг зробити. Гинуть кращі сини нашої України. Царство небесне і вічний спокій!” – написали знайомі загиблого воїна.

Дмитро Шевченко також був люблячим чоловіком для дружини, турботливим батьком для доньки та сина. Серед побратимів він мав повагу за свою людяність, рішучість, готовність і надійність. Настоятель Миколаївського храму із селища Свеса Григорій Трухан додав, що пам’ятає його як завжди активного, життєрадісного, уважного, вихованого, доброзичливого, справжнього чоловіка.

“Ще за часів головування селищем показав себе, як людину, якій було не байдуже майбутнє Свеси, сусідніх сіл, України. Ще в ті далекі часи, коли багато хто лояльно відносився до окупантів, він, як справжній патріот, знав, яке лихо вони несуть на нашу святу землю… Нехай його подвиг любові, мужності та свободи буде тим зерном, яке проросте а нашому серці навіки! Вічна пам’ять!” – зазначив священнослужитель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *