23 Липня, 2024
“Люди останнє захисникам донатять, а ці з жиру бісяться”: членам правління Укренерго платять “космічну” зарплату Screenshot

“Люди останнє захисникам донатять, а ці з жиру бісяться”: членам правління Укренерго платять “космічну” зарплату

“Укренерго” надала загальну інформацію про середні зарплати всього правління, включаючи голову та її членів.

В “Укренерго” відмовились розголошувати зарплату голови правління, Володимира Кудрицького, вказавши замість цього загальну суму, яку отримує весь склад правління, включаючи Кудрицького та інших членів. Середня місячна заробітна плата для одного члена правління перевищує 2 мільйони гривень, причому розміри зарплат значно коливаються від місяця до місяця.  politeka.net

Журналісти звернулися до “Укренерго” із запитом про розкриття інформації щодо заробітної плати голови правління Володимира Кудрицького, включно з усіма надбавками та окладом, а також про окремий розподіл зарплати по місяцях. Проте компанія відмовилася надати ці дані, аргументувавши відсутністю законодавчих вимог щодо деталізації зарплат “поосібно”.

Замість цього, “Укренерго” надала загальну інформацію про середні зарплати всього правління, включаючи голову та членів. В грудні 2023-го в правлінні в середньому заробляли 1,5 млн грн, в січні 2024-го – 848,8 тис. грн, в лютому – 353,1 тис. грн, в березні – 499,2 тис. грн, а в квітні – 2,1 млн грн.

Зазначимо, що йдеться про середню арифметичну зарплату. Однак при цьому зарплата голови правління може бути вищою, ніж зарплата члена правління. З якої причини зарплата в квітні зросла в 4 рази, невідомо.

Джерело: OBOZ.UA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *