21 Липня, 2024
Маленька дівчинка плакала так,що ввесь будинок розбудила. Через хвилину її батьки втратили свідомість…

Маленька дівчинка плакала так,що ввесь будинок розбудила. Через хвилину її батьки втратили свідомість…

Всі батьки бачать у своїх дітях маленьких янголят. Але маленька Селія Руппель стала для своїх батьків справжнім ангелом-хранителем. Вона врятувала всіх від неминучої загибелі!

Одного разу вночі молоде подружжя Кайл і Монік були розбуджені криком їх дочки. «Зазвичай Селія мирно спить всю ніч, хіба що зрідка може злегка похникать, залучаючи нашу увагу. Але в цей раз плач нашої доньки був абсолютно особливим. Це був справжній крик про допомогу! » — згадує про минулі події Монік.

Прокинувшись, мама відразу ж попрямувала в дитячу кімнату до дочки. Але вже в коридорі біля неї почала настільки сильно крутитися голова, що вона впала на підлогу! Монік зібрала весь залишок сил, і пробралася в дитячу. Коли мама взяла Селію на руки, то дитину вирвало …

Кайл теж відчув себе погано. Він встиг подзвонити батькам і став збирати речі домочадців, щоб покинути будинок. Разом з Монік і Селіей вони рушили до виходу, але сили залишили їх, і вони не дійшли до дверей буквально пару метрів …

На щастя, через хвилину приспіли розбуджені Кайлом дідусь з бабусею, які жили в сусідньому будинку. Вони відчинили двері і винесли своїх дітей і внучку назовні.

Медики діагностували у всієї родини отруєння чадним газом. Оскільки ввечері в будинку було досить холодно, батьки включили на ніч обігрівач.

На щастя, допомога прийшла вчасно і всіх домочадців, включаючи кота, вдалося врятувати. Кайл, Монік і маленька Сесілія пройшли курс терапії в барокамері

Вийшовши з лікарні, Кайл в першу ж чергу замовив додому датчик чадного газу. А Монік поділилася з друзями цією історією на Фейсбуці. Вона вихваляє свою маленьку донечку, яка своїм криком зуміла всіх врятувати. А заодно нагадує всім, що не варто ризикувати своїм життям і закликає дотримуватися техніки безпеки при опаленні приміщень.

Ось так зовсім маленька дівчинка зуміла врятувати всю сім`ю від неминучої смерті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *