21 Липня, 2024
Мар’яна Безугла хоче стати міністром оборони України, і має план Screenshot

Мар’яна Безугла хоче стати міністром оборони України, і має план

Скандально відома нардеп Мар’яна Безугла, яка не втомлюється критикувати старе та нове військове керівництво країни, сама мріє про крісло міністра оборони та намітила план своїх потенційних рішень.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Вона припустила, що було б, якби вона стала міністром оборони – написала кілька пропозицій того, що вона зробила б насамперед, обійнявши посаду:

запропонувала б “…призначення не “совкового”, не фракційного голови війська”.

проведення аудиту всіх призначень, знятих комбригів та комбатів тощо, перекладів “неугодних”, на “навчання” тощо;

перегляд усіх мобілізованих з 24 лютого 2022 року, хто був у бойових підрозділах, щоб “…надати їм подальший розвиток для використання досвіду”;

аудит підрозділів та штабів, які не воюють;

проведення контррозвідувальної перевірки на шпигунів, агентів впливу у Міноборони та Генштабі.

“Визначити, які саме ЗСУ ми зараз будуємо, ключові напрями розвитку і постійно рахувати, скільки і як це буде коштувати, що конкретно просити у союзників і куди і як вкладати обмежені ресурси країни. Вкладати в людину! У розвиток воїна, його навчання та поінформованість , що рятує життя.

У повідомленні йдеться, що вона б запропонувала зупинити створення нових механізованих сухопутних бригад (направила сили на поповнення вже існуючих), запровадила б обов’язкові критерії навчання людей, обов’язкові ротації (зокрема внутрішні), провела б аудит майорів-полковників у вищих штабах і визначити для кожного зростання та діяльність

Серед усіх пропозицій Безугла також згадала про проведення переатестації всіх генералів з подальшим відправленням більшості у відставку, “…щоб не накопичувалися і не нили про посаду і не дестабілізували ситуацію”.

Згадує вона і про роботу з партнерами, електронну систему в логістиці для відстеження коштів: “Перевірити та скасувати не менше половини застарілої бюрократії. Впровадити аналіз проведених дій на всіх рівнях, щоб військова машина в реальному часі втягувала знання з тактичних підрозділів та одразу реплікувала на все інші”.

Наприкінці вона підкреслює: “… навіть із написаного – ідеї та вимагають модифікації… ми потребуємо дій! І хтось скаже, тут же стільки нормативної документації змінювати, або щось тут взагалі неможливо. Я скажу, ні нічого неможливого, у війні виграє той, хто швидше, гнучкіший, розумніший.

Принагідно варто нагадати, що таке припущення своєї кандидатури на посаду міністра оборони Безугла висунула на тлі постійної критики військового керівництва країни. Раніше Безугла неодноразово критикувала Валерія Залужного, коли він був Головнокомандувачем ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *