18 Липня, 2024
Марія Яремчук підтвердила, що народила сина, й емоційно зізналася, чи дійсно Пономарьов батько її дитини Screenshot

Марія Яремчук підтвердила, що народила сина, й емоційно зізналася, чи дійсно Пономарьов батько її дитини

Від початку травня у пресі не зникали новини щодо вагітності, потім пологів, а далі ім’я ймовірного чоловіка 31-річної артистки. Увесь цей час Марія гідно не реагувала на чутки, утім, терпець співачки увірвався, коли інформацію про пологи “злив” Чернівецький перинатальний центр і на арену вийшов її брат Дмитро. Медичний заклад оприлюднив дату, стать та ім’я дитини Марії. Ну а я її брат заявив, що зіркова сестра нібито проігнорувала його привітання з народженням первістка, та й сама не поздоровила зведеного брата з появою на світ його нащадків.

У відповідь Марія, яка досить неактивна в соціальних мережах, вийшла на зв’язок. В Instagram співачка опублікувала своє вагітне фото й додала: “Усім привіт. Я тут, бо мене дістало”.

За словами Яремчук, вона “жила собі своє життя, нікого не чіпала, робила свої справи, спродюсувала кіно, стала мамою”. Утім, таку гармонію нахабно порушили

“Чернівецький перинатальний центр тупо злив пресі інформацію про народження моєї дитини, час, стать і навіть ім’я. Що є, між іншим, лікарською таємницею і розповсюдженням конфіденційної інформації”, – заявила знаменитість.

Висміяла Марія і чутки, що батьком її дитини нібито є Олександр Пономарьов.

“Виявилося, що батько моєї дитини – Олександр Пономарьов. З якогось перепугу. Завдяки ствердним заголовкам навіть сусіди тепер питають нежартівливо: “А де Саша, це правда?”. Аж незручно перед жінкою Саші, що вже говорити про те, як це читати батькові мого сина. Але тут об’явився мій зведений брат Дмитро, якого я за все життя бачила 15 разів максимум і пожалівся пресі, що я така погана “специфічна сестра”, не відповіла в вайбері (я навіть не бачила, бо вайбером майже не користуюсь). Бачте, не привітала його, коли в нього рождалися діти. Звідки я мала знати це, Діма? Ми не спілкувалися ніколи. Чувак роки забирав все роялті з татових пісень, мені ні копійки не перепадало, а тепер я йому ще й винна”, – заявила артистка

Наприкінці свого спітча Марія звернулася до преси з проханням, хоча б мінімально перевіряти інформацію і поважати людину, не хайпувати на чужій приватній інформації.

“В ідеальному ідеалі хотілося б, щоб суспільство не просто поважало, а ще й захищало права матерів, їхнє здоров’я, зокрема – психічне”, – резюмувала Марія Яремчук

Нагадаємо, за даними ЗМІ Марія Яремчук народила сина 8 травня 2024 року, якого назвала Яном. Сама співачка офіційно не підтвердила цю інформацію, як ім’я сина та особу його батька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *