18 Липня, 2024
Молитва до Архангела Михаїла. Вона є найбiльш сильним захисником дyшi і тiла християнина!

Молитва до Архангела Михаїла. Вона є найбiльш сильним захисником дyшi і тiла християнина!

МОЛИТВА

“О Господи Боже Великий, Царю Безначальний, пішли, Господи Архангела Твого Михайла на допомогу свого раба напочатку (ім’я) збережи мене від ворогів моїх видимих і невидимих! О Господній Архангел Михайло, вилий миро влагостині на раба свого (ім’я). О Господній Михайла архангеле, дeмoнів Сокрyшитель! Заборони всім воpогам, що боpються зі мною, сотвори їх як овець та злaмай їх, як порох перед вітром.

О Господній великий Михайле архангеле, шестікрилий перший княже і воєвода невесних сил, херувимів і Серафим! О Господній угодний Михайле архангеле! Будь мені допомогою в усьому: в образах, в скорботах, у печалях, в пустелях, на перехрестях, на річках і на морях дай притулок! Боронь, Михайле архангеле, від усякої принади дuявoльської, як почуєш мене, грішного раба свого (ім’я), який молиться тобі і кличе – допоможи, прискорь поміч мені, і почуй молитву мою, Великий архангеле Михайла!

Проси за мене Чесного Животворящого Хреста Господнього, молитвами Пресвятої Богородиці і Святих Апостол, і Святого Миколая Чудотворця, Святого Андрія Юродивого і Святого Пророка Божого Іллі, і Святих великомyчeник Микити і Євстафія, Преподобних Батько всіх святителів і мученик і всіх святих небесних сил. Амінь.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *