12 Липня, 2024
Молитва за свій Рід: Я прошу щастя для моїх рідних, щоб мої діти і майбутні покоління були здорові і щасливі

Молитва за свій Рід: Я прошу щастя для моїх рідних, щоб мої діти і майбутні покоління були здорові і щасливі

Особлива Молитва за свій Рід допомагає заспокоїти душу, а також отримати сильний захист. Усвідомлюючи свій зв’язок з родом, ми можемо поліпшити своє майбутнє і отримати благословення на краще життя.

Молитва

Я звертаюся до Тебе, Господи, Отець Небесний, Всемогутній і Всемилостивий. Я молюся за себе і за рід свій. Я прошу щастя для всіх моїх рідних, щоб мої діти і всі майбутні покоління були здорові і щасливі. Щоб дано їм було зрозуміти силу роду свого.

Може бути, я мало знаю про рід свій, може бути, я не зберегла традицій, але воістину дякую всім своїм предкам, хто стояв біля витоків мого роду. Я каюсь у всіх своїх грiхах і прошу, щоб рідні люди не понесли покaрання за мої грiхи.

Я молюся за весь рід свій і беру всю відповідальність за все зроблене моїми родичами. Я молюся і прошу прощення

Прошу Тебе, Господи, пробачити члeнів моєї рідні за недосконалість. Прошу і благаю очистити коріння мого родового дерева. Вірую в милість Твою, Господи, і дякую Тобі.

Я дякую всім своїм рідним за те, що вони були, є і будуть. І якщо, коли-небудь вони мене образили, я прощаю їх. Я прощаю образливі слова і закиди. Прошу вибачення у всіх своїх рідних і за те, що від мене виходили образи.

Рід міцний розумінням і любов’ю. Прошу, Господи, даруй нам прощення і пошли розуміння вірного шляху і цим зміцни наш рід. Нехай серця всіх моїх рідних наповняться любов’ю і добром.

Відгукнися, Господи, на мою молитву, а я буду віру в душі зберігати і невпинно молитися і прославляти Тебе і всі діяння Твої. амінь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *