18 Липня, 2024
Молuтва до іконu Пресвятої Діви Марії «Шуйська-Смоленська», про захист від біди і  хвороб.

Молuтва до іконu Пресвятої Діви Марії «Шуйська-Смоленська», про захист від біди і хвороб.

Молитва

До кого взиватиму, Владичице? До кого вдамся у смутку, якщо не до Тебе, Царице Небесна? Хто плач мій почує і зітхання прийме, якщо не Ти, Пренепорочна, Надіє християн і Пристановище нам, грішним? Хто більше за Тебе в нещастя захистить? Почуй благання моє і нахили Своє вухо до мене, Владичице і Мати Бога мого. Не зневаж мене, що шукаю Твоєї допомоги і не відкинь мене грішного, Царице Небесна! Навчи мене виконувати волю Сина Твого і даруй бажання завжди слідувати за Його святими заповідями.

За моє нарікання в хворобах, працях і нещастях не відступи від мене, але будь Матір’ю і покровителькою мене малодушного, Царице моя Преблага, Заступнице Усердна! Твоїм клопотанням гріхи мої покрий, від видимих і невидимих ворогів захисти, серця тих, що ворогують проти мене пом’якши і Христовою любов’ю зігрій їх. Мені ж немічному даруй Твою всесильну допомогу перемогти мої гріховні звички, щоб, очищений покаянням і майбутнім добродійним життям, у спілкуванні зі Святою Церквою провів решту днів земної мандрівки.

Постань переді мною, Надіє всіх християн, в час кончини моєї і підкріпи мою віру в смертну тяжку годину. Піднеси за мене, багатогрішного в житті цьому, Твої всесильні молитви після відходу мого, щоб виправдав мене Господь і зробив причасником Його нескінченних радощів. Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *