12 Липня, 2024
На Заході були шоковані: Пристайко різко висловився про провал у підготовці до російського вторгнення Screenshot

На Заході були шоковані: Пристайко різко висловився про провал у підготовці до російського вторгнення

Ексочільник МЗС і колишній посол України у Великій Британії Вадим Пристайко в інтерв’ю українському журналістові Максиму Крапівному відверто розповів про провал у підготовці до повномасштабного вторгнення.

“Ви ж пам’ятаєте, який був загальний настрій. Що дехто дозволяв собі сказати, що це спеціально нагнітається, трохи не навмисно робиться “англосаксами”. Я не розумів… що є підстави думати, що проти нас працюють західні газети, що проти нашої економіки працюють західні уряди. От з цим я ніколи не погоджуся… Я знав, що насувається небезпека, я бачив ці карти, розвідки ділилися тим, що відбувається”, – згадує дипломат.

Він пригадав, що на Заході перед вторгненням у нього постійно запитували: “Ви цього не бачите? Що з вами відбувається?” На кожному інтерв’ю мене запитували кожний раз британські журналісти: “Ви не чуєте нас? В чому ваша проблема?”.

Крім того, Пристайко жорстко висловився на тему того, чому план з евакуації жінок і дітей спрацював не так, як мав би. Він назвав це “трагічною частиною нашої історії, яка після завершення війни буде не один раз обговорюватися і стане точно наступною політичною зброєю”. “Кожний наступний уряд буде тикати це теперішньому уряду або залишкам цієї команди”, – певен ексміністр.
джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *