16 Липня, 2024
Особлива молитва до Архангела Гавриїла – вісника Божого та захисника діточок

Особлива молитва до Архангела Гавриїла – вісника Божого та захисника діточок

Молитва Архангелу Гавриїлу дуже сильна. До нього звертаються за допомогою:

• Тим, хто хоче зaвагiтніти,

• В допомоги при усиновленні дітей,

• Просять про хороше протікання вaгітнoсті і пoлoгах,

Архангел Гавриїл є також покpoвителем служителів муз і працівників освіти. Особливо тих, хто працює з дітьми: в школах, дитячих садах та інших закладах шкільної та дошкільної освіти. 

На іконах Архангел Гавриїл може бути зображений з жезлом, гілкою або сувоєм. Зображують Архангела з райською гілкою, лілією в руках, яку він приніс Діві Марії, іноді – в правій руці з ліхтарем, усередині якого горить свічка, а в лівій – з дзеркалом. Дзеркало символізує, що Гавриїл – вісник доль Божих про порятунок роду людського, а свічка в ліхтарі означає, що долі Божі ховаються до часу їх виконання і по самому виконанні, а пізнаються лише тими, хто вникає в слово Боже і слухає свою совість.

Згідно з Писанням Архангел Гавриїл – вісник Божий, захисник і натхненник.

Саме Гавриїл став натхненником пророка Мойсея, який написав Книгу Буття. А пророк Даниїл дізнався від Архангела про непросту, але знаменної долі єврейського народу.

Архангел Гавриїла повідомив благу звістку Діві Марії

Він виступав в ролі захисника всієї родини Ісуса. Бабусі Христа праведній Ганні він повідомив про швидке наpoдження довгоочікуваної дитини.

Згодом він був поруч з маленькою Марією, яку привели в храм для хрещення. І з цього дня не покидав її до кінця земного життя.

Він повідомив Йосипу про страшний задум Ірода, що звелів знищити всіх немовлят, і велів рятувати маленького Ісуса і Богородицю втечею в Єгипет.

І під час молитви Ісуса Христа перед ходою на рoзп’яття Архангел Гавриїл зміцнював дух Ісуса.

Радісну звістку про воскресіння Спасителя також повідомив жінкам-мироносицям саме Архангел Гавриїл.

Молитва до Архангела Гавриїла:

“О, святий великий архангеле Гавриїла, осяяний від Божественного світла, веденням ж незбагненних таємниць про Предвічний премудрості Його освічений! Ревно молю тя, настав мене до покаяння від злих справ і до утвердження у вірі моїй, зміцни і захисти душу мою від спoкус прельстітельних, і благай Творця нашого про відпущення гріхів моїх.

О, святий великий Гавриїле архангеле! Не погорди мене грішного, який молиться тобі про допомогу і заступництво, але повсякчас помічником мені явився, та невпинно славлю Отця і Сина і Святого Духа і твоє заступництво на віки віків. Амінь.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *