19 Липня, 2024
Пенсіонерам дадуть надбавку у липні: розмір “бонусу” та категорії щасливчиків

Пенсіонерам дадуть надбавку у липні: розмір “бонусу” та категорії щасливчиків

Бонус до пенсійної виплати зможуть отримати лише деякі категорії громадян

В Україні ще навесні провели масштабну індексацію пенсій, і до кінця 2024 року подібних перерахунків не заплановано. Проте деякі категорії пенсіонерів отримають доплати у липні. Про це свідчить інформація Пенсійного фонду

Українські пенсіонери можуть отримувати різні доплати та надбавки до основної пенсії. Наприклад, особи, яким у липні виповниться 70 років, отримають вікову надбавку

Ця виплата призначається автоматично та нараховується разом із пенсією. Розмір бонусу залежить від віку пенсіонера та змінюється кожні 5 років.

Наприклад, якщо у липні пенсіонеру виповнюється 70 років, то Пенсійний фонд автоматично дає надбавку у розмірі 300 гривень, яку він отримуватиме щомісяця протягом 5 років. Коли людина сягає 75-річчя, то надбавка збільшується ще на 156 гривень – до 456 гривень на місяць. Наступний етап підвищення з 80 років – до 570 гривень.

Важливо наголосити, що вікова надбавка надається не всім громадянам, які досягають встановленого віку. Цей грошовий бонус не передбачений для осіб, пенсія яких становить понад 10 340 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *