19 Липня, 2024
…Погода приготувала українцям сюрприз…..

…Погода приготувала українцям сюрприз…..

Лютий в Україні завершиться похолоданням. Про це в коментарі “Телеграфу” розказав відомий синоптик Ігор Кібальчич. www.unian.ua

За його словами, у період з 27 по 29 лютого відбудеться зниження температури на 5-7 градусів у зв’язку з надходженням холоднішого повітря зі сходу Європи. Аномальне тепло залишиться лише на Закарпатті, де вдень стовпчики термометрів покажуть +11…+18 °С.

Вітер до кінця місяця збережеться в середньому південного спрямування, з незначними коливаннями спрямування в окремі дні.

Сніговий покрив висотою 1-4 см, який зараз ще місцями присутній на півночі лівобережжя країни та в західних областях, до кінця місяця повністю зійде, за винятком Карпатського регіону.

Таким чином, за словами синоптика, процеси в атмосфері над Європою поступово перетворюються на весняний характер. Цьому сприяє високе становище сонця вдень, відсутність снігового покриву та переважання циркуляції тепла з південніших широт у північні регіони.

Коли в Україні настане метеорологічна весна – прогноз синоптика

Синоптик Укргідрометцентру Наталія Птуха повідомила, що настання метеорологічної весни в Україні синоптики поки не фіксують – для цього середньодобова температура мусить переважати 0 градусів кілька діб поспіль.

Натомість, за словами агрометеорологів, наразі в Україні розпочався період передвесіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *