21 Липня, 2024
Покладіть у гаманець лавровий листок і вже за тиждень ви будете вражені результатом

Покладіть у гаманець лавровий листок і вже за тиждень ви будете вражені результатом

Звичайний лавровий листок може стати найпотужнішим магнітом, який притягує і до дому, і до людини достаток грошей.

З давніх-давен листя лавра вважалося магічним інгредієнтом, використовуваним в безлічі ритyалів.

Лавровий листочок здатний притягнути прихильність фортуни і забезпечити успіх. Адже не випадково в старовину переможців нагороджували саме лавровими вінками.

Допомагають листочки лавра і в залученні багатства. Відомо чимало досить простих і дуже дієвих обрядів, спрямованих на принаджування грошей саме на лавровий листочок.

Наприклад, езотерики рекомендують для притягнення до хати достатку тримати біля віконця лаврове деревце.

Щоб посилити вплив лавра, слід поруч з деревцем розташувати кілька пов’язаних з багатством дрібничок: скарбничку, прикрасу, портмоне.

Як заговopити лавровий листочок, щоб він притягнув гроші в гаманець?

Для обряду буде потрібно гілочка лавра з декількома листочками. З одного з них за допомогою ритyалу можна зробити грошовий магніт

Зберігають такий амулет в гаманці, бажано в окремій кишеньці. Саме особливим чином заряджений лавровий лист притягне до гаманця грошові потоки.

Увечері, в день зростаючого Місяця від гілочки лавра слід відокремити один листочок і підпалити, щоб він почав виділяти дим.

Дивлячись на тліючий листочок, слід проговорити: «Окур ароматом лавровим себе, багатіти буду хвацько я з кожним днем. Гроші незабаром увійдуть в моє життя назавжди, я забуду тепер, що таке нужда. Нехай буде так. Амінь! Амінь! Амінь!»

Димом від листочка обкурюють всі приміщення будинку. Потім листочок спалюють.

Від гілочки відокремлюють ще один листочок і кладуть його в гаманець. Гілочку з рештою листочками ховають в затишне місце. Тепер сила лаврового дерева оберігатиме благополуччя будинку, і притягати до гаманця гроші.

Джерело:osoblyva.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *