18 Липня, 2024
Почалося: у Кабміні ухвалили список важливих рішень – наше життя більше не буде колишнім

Почалося: у Кабміні ухвалили список важливих рішень – наше життя більше не буде колишнім

Уряд планує просувати альтернативні джерела енергії, розглядаючи скасування імпортних мит та ПДВ на енергообладнання, надання пільгових кредитів на обладнання та встановлення газопоршневих установок у кожному регіоні. Ці заходи спрямовані на підготовку до складного опалювального сезону на тлі спроб Росії зруйнувати енергетичну систему, повідомив у своєму Телеграм-каналі прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Глава уряду заявив, що уряд активно підтримує альтернативну енергогенерацію. Обговорюються кроки, такі як скасування імпортних мит та ПДВ на енергообладнання, а також надання пільгових кредитів на обладнання та встановлення газопоршневих установок у кожному регіоні.

“Уряд сприятиме створенню альтернативної генерації в Україні. На сьогоднішній нараді обговорили необхідні для цього кроки”, – написав Шмигаль.

Під час засідання прем’єр заслухав доповіді першого віцепрем’єр-міністра Юлії Свириденко та міністра енергетики Германа Галущенка. Розглядається можливість скасування ввізного мита та ПДВ на енергетичне обладнання та комплектувальні, а також спрощення митних процедур для їхнього ввезення. Це дозволить громадянам та бізнесу забезпечити себе альтернативними джерелами енергії.

Уряд працює над децентралізацією енергосистеми. Ведуться переговори з партнерами щодо постачання дизель-генераторів, когенераційних установок та мобільних котелень, особливо для прифронтових регіонів.

Шмигаль доручив опрацювати питання надання пільгових кредитів на обладнання, що генерує. Міненерго також доручено спільно з партнерами опрацювати питання встановлення газопоршневих установок у кожному обласному центрі.

“Росія робить все, щоб знищити нашу енергосистему. Ми докладемо максимум зусиль, щоб підготуватися до складного опалювального сезону”, – наголосив Шмигаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *