12 Липня, 2024
Протест радикалізується….Польські фермери вирішили бл0kувати ще й кордон із Німеччиною…

Протест радикалізується….Польські фермери вирішили бл0kувати ще й кордон із Німеччиною…

Протест польських селян радикалізується. Про це говорить рішення перекрити важливі траси та прикордонні переходи вже на західному кордоні – з німецькою.

Як повідомляє RMF24Що планується 24-годинна блокада траси S3 в районі міста Мислібуж, це поряд з кордоном з Німеччиною.

Також фермери у вихідні відновлять акцію протесту на польсько-німецькому кордоні в Крайнику Дольному, що біля Щецина. Вони хочуть повністю перекрити рух на кордоні та цілодобово страйкувати.

Крім того, фермери з Любуського воєводства разом із німецькими фермерами планують перекрити трасу та КПП біля найбільшого дорожнього прикордонного переходу, в районі міст Свічко та Слубиці, в обох напрямках.

Втім, плани фермерів ще можуть змінитись, оскільки місцеві підприємці Слубицького району виступають проти блокування траси.

Наголошується, що меру Слубіце було направлено спільне звернення від керівників низки транспортних компаній, АЗС, магазинів тощо. із проханням заборонити проведення акції. У листі було зазначено, що запланована акція протесту фермерів у такій формі паралізує їхню роботу та перешкоджає виконанню зобов’язань перед бізнес-партнерами, що призведе до значних фінансових наслідків.

Транспортні компанії також пригрозили фермерам судовими позовами у разі, якщо акція все ж таки відбудеться і вони зазнають збитків.

Нагадаємо, польські фермери блокують рух вже й цивільному та залізничному транспорту.

Володимир Зеленський запропонував президенту та прем’єру Польщі зустрітися на кордоні.

Водночас Мінінфраструктури планує контейнерні перевезення верхнім Дунаєм. Ведуться переговори з Румунією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *