12 Липня, 2024
Прочитала до кінця і задумалася“Проблема не у вчителях! Проблема в батьках!” – вчитель вийшов на пенсію, і написав лист батькам.

Прочитала до кінця і задумалася“Проблема не у вчителях! Проблема в батьках!” – вчитель вийшов на пенсію, і написав лист батькам.

“Проблема не у вчителях! Проблема в батьках!” ….

У більшості людей склалася негативна думка про теперішні школи, батьки звинувачують у всьому систему. А цей вчитель, вийшов на пенсію і написав лист в газету, висловити свою думку.

Прочитайте листа і повідомте нам, згодні ви з нею чи ні!

Ось цей лист:

Як учитель, який вийшов на пенсію, я втомився від усіх людей, які нічого не знають про державні школи, які не в курсі сучасних реалій, або які думають, що потрібно виправити систему освіти.

Проблема не у вчителях! Проблема в батьках! Вони не вчать дітей хорошим манерам і повазі – у дітей немає елементарних навичок того, як ладнати з іншими людьми.

Діти приходять в школу в туфлях, які коштують дорожче одягу вчителя – в той же час у них з собою немає ні зошити, ні олівця.

Замість того, щоб звинувачувати школу, подивіться на батьків і їх дітей. Чи ходять батьки на батьківські збори? Розмовляють з вчителями?

Чи роблять вони все, щоб діти приходили підготовленими і мали всі необхідні канцтовари? Чи стежать вони, щоб діти виконували домашнє завдання?

Чи беруть учні участь в житті класу? Вони роблять домашні завдання? Слухають на уроках вчителя?

Коли ви врахуєте ці фактори, ви зрозумієте, що це не школи не справляються, а батьки. Вчителі не можуть зробити те, що можуть батьки.

Поки батьки не виконують свої обов’язки, нічого не покращиться!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *