12 Липня, 2024
Результати всіх ВЛК перевірили на порушення: Ляшко оголосив результати – такого ніхто не очікував

Результати всіх ВЛК перевірили на порушення: Ляшко оголосив результати – такого ніхто не очікував

У березні 2024 року Міністерство охорони здоров’я доручило провести перевірку всіх ВЛК у Києві. Після кожної перевірки відомство надавало рекомендації щодо ліквідації виявлених порушень, розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю ВВС Україна.

Далі, за його словами, міністерство передає рекомендації на реагування органу місцевого самоврядування, який є власником лікарні, щоб він вжив заходів або притягнув до відповідальності.

“У більшості випадків адекватно всі реагують, досить швидко знаходиться механізм, як вирішити. Ми кажемо: якщо формується черга і ви не можете справитись – то до цього ТЦК прикріплюйте ще один заклад. Чому ви з одним працюєте? Просто коли спілкуєшся, умовно, по місту Києву із заступником мера – чому ти це не зробив? “Не знав, не бачив”. Кажу: “Чомусь міністр бачить, а ви не бачите”. Це є проблема”, – зазначив Ляшко.

Слід нагадати, що новий закон про мобілізацію набув чинності 18 травня. Перед цим Кабмін ухвалив низку постанов, що визначають порядок вручення повісток, проходження ВЛК тощо.

Зокрема, постановою №560 термін дії ув’язнення військово-лікарської комісії скорочено з п’яти до одного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *