12 Липня, 2024
Світла немає, а лічильник накручує: українців попередили, як перевірити

Світла немає, а лічильник накручує: українців попередили, як перевірити

Чимало українців можуть зіткнутися з тим, що лічильник електрики крутить, а от світла немає. Що ж робити в цій ситуації розповідається в ТікТок.

Буває так, що якщо лічильник з двома датчиками підключений неправильно, він буде нараховувати набагато більше. Лічильник може нараховувати неправильну кількість електроенергії, але не в меншу сторону, а навпаки, тоді українцям доведеться платити більше.

Кабінет Міністрів встановив нову ціну на електроенергію — 4,32 грн/кВт∙год.

Як і минулого разу, це буде єдиний тариф для споживачів, який діятиме до 30 квітня 2025 року.

Він набирає чинності з 1 червня, тому рахунки за травень ще будуть зі старими цінами, а за червень (які ви отримаєте у липні) – з новими.

Ціна за послуги YASNO як постачальника не змінилася та залишилася на рівні 0,17 коп. за кВт∙год.

Частина нарахувань за електроенергію компенсує держава: зараз вона доплачуватиме за кожен кіловат населення понад 40% її вартості.

Крім того, в опалювальний період абоненти, які мають електроопалювальні установки та споживають до 2000 кВт·год, можуть користуватися пільговим тарифом – 2,64 грн/кВт·год. Він діятиме з 1 жовтня 2024 року по 30 квітня 2025 року.

Ті, хто має двозонний лічильник, і далі платитимуть удвічі менше електроенергії, яку вони споживають з 23:00 до 7:00, — 2,16 грн за кВт∙год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *