18 Липня, 2024
Сергій підтримував мене всю вагітність, а коли донечці минуло три місяці сказав, що  розлучається, що любить свою дружину і буде з нею. Просив не дзвонити. Все закінчилося, а на руках  маленька дитина, я починаю розуміти, що зробила помилку…

Сергій підтримував мене всю вагітність, а коли донечці минуло три місяці сказав, що розлучається, що любить свою дружину і буде з нею. Просив не дзвонити. Все закінчилося, а на руках маленька дитина, я починаю розуміти, що зробила помилку…

Життєві історії

Всі дев’ять місяців Сергій підтримував мене, а коли донечці минуло три місяці сказав, що нам потрібно розлучитися, що він любить свою дружину і хоче залишитися з нею. Просив більше йому не дзвонити.

Коли я зустріла Сергія, мені було тридцять років. На той час я розійшлася з хлопцем, вірніше, він кинув мене майже перед самим весіллям…

Жити після цього було складно. Я ледве знаходила в собі сили робити найнеобхіднішу роботу. Друзі, як могли, мене підтримували. Якось моя подружка запросила мене на день народження свого чоловіка…Там ми з Сергієм і познайомилися. В той вечір він провів мене додому.

Це був початок нашого роману, який тривав чотири роки. Зізнаюся, мені було добре з цим чоловіком. Він був старший за мене всього на шість років. При цьому мене навіть не бентежило, що у нього була дружина і дитина. Я просто намагалася не думати про це. Сергій постійно повторював, що він живе з дружиною лише через дитину, і коли донька трохи підросте, Сергій обіцяв незабаром розлучитися зі своєю дружиною і переїхати до мене.

Не буду приховувати, що я дуже чекала того моменту, коли зможу не ділити свого коханого з його родиною. Мені було важко, коли він повертався до них. Я погано спала, схудла і сильно ревнувала свого коханого до незнайомої мені жінки. Тоді я була впевнена, що чекати залишилося зовсім небагато.

Я добре розуміла, що зв’язок з Сергієм – це неправильно, але нічого не могла вдіяти з собою. Коли мені було 34, я зрозуміла, що чекаю дитину. Дізнавшись про це, я відразу поспішила поділитися радістю зі своїм коханим. Я була впевнена, що тепер Сергій точно переїде до мене і ми одружимось

На жаль, я не побачила на його обличчі якоїсь особливої ​​радості, але, в той же час, він не сказав нічого і поганого. Головне, що я хотіла від нього почути і почула – що він не відмовляється від дитини. В той момент я думала, що за допомогою дитини, я нарешті зможу бути єдиною жінкою в його серці.

Всі дев’ять місяців Сергій підтримував мене, а коли донечці минуло три місяці сказав, що нам потрібно розлучитися, що він любить свою дружину і хоче залишитися з нею. Просив більше йому не дзвонити. Я не встигла нічого сказати, але зрозуміла лише одне – я одна, однісінька і у мене є маленька дочка, яка потрібна лише тільки мені.

Чомусь такий варіант подій я навіть не уявляла. Мені важко зараз щось планувати, я не знаю, як жити далі. У мене була чудова робота, я була вільна і незалежна, а тепер що? Зараз, коли в незвичайних романтичних стосунках поставлено крапку, а на руках маленька дитина, моя донечка, починаю розуміти, що я зробила помилку.

Як це не дивно, але я тільки зараз зрозуміла, що відчувала його дружина всі ці чотири роки, коли я була з її чоловіком. Я поступила погано, але я любила його, по-справжньому.

Сергій назавжди пішов з нашого життя. Я не знала, як жити далі. І тут раптовий дзвінок з минулого змусив мене задуматися над майбутнім. Телефонував Андрій, хлопець, який п’ять років тому подався в Америку. Андрій повернувся, сказав, що так і не зміг мене забути. У нього в Америці народився син, але з тією дівчиною у них так нічого і не вийшло.

Ми зустрілися, в обох напівзламані долі. Тепер Андрій пропонує мені вийти за нього заміж. Але я не знаю, що робити. Почуття до нього давно згасли, натомість Сергія я ще не забула, хоча розумію, що цей чоловік вже зробив свій вибір. Як бути – залишатися одній і виховувати доньку самотужки чи прийняти пропозицію Андрія, адже ми колись були щасливими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *