18 Липня, 2024
Слідом за електрикою: нардеп попередив про подорожчання опалення

Слідом за електрикою: нардеп попередив про подорожчання опалення

Після підвищення ціни на світло, зросте вартість опалення

В Україні вже з першого червня набули чинності нові ціни на електроенергію, які майже вдвічі вищі за попередню вартість. Не встигли українці звикнути до цієї думки, так тепер подейкують про зростання цін на тепло. Про це повідомляє NV.

Перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк в інтерв’ю розповів, чого варто очікувати на українців після підвищення цін на електроенергію.

Як ми знаємо, з 1 червня підняли тарифи на електроенергію для населення. Желєзняк зазначив, що якось дуже тихо сталося підвищення тарифів. Він не чув жодної дискусії в парламенті, ні з суспільством.

«Мабуть, зараз є можливість у депутатів їздити округами та спілкуватися зі своїми виборцями, що вони думають про підвищення тарифів, чи готові вони. Можливо, була якась закрита соціологія, що схвалює це підвищення тарифів і може його винести.

Я помиляюся чи правий, коли вважаю, що підвищення тарифів і з суспільством, і з депутатами особливо не обговорювалося? Чесно кажучи, тут не треба бути великим енергетиком чи фахівцем у ціноутворенні, аби зрозуміти, що це неминуче. Можемо обговорювати, чому це стало неминучим, але, як наслідок, було очевидним», – зазначив Железняк.

Також він вважає, що слідом за подорожчанням електрики, нам слід очікувати й інших таких «сюрпризів» від уряду.

Не виключено, що тепер черга піде за теплом як мінімум. Він упевнений, що це таке. А от коли він не знає.

Залізняк повідомляє, що він не міністр енергетики, щоб достеменно сказати.

Крім того, не займаюся корупцією, ще не займаюся і цими комунальними послугами. Міністра регіональної політики та інфраструктури у нас немає», – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *