12 Липня, 2024
Став чоловік на роботі затримуватись. Вирішила простежити за чоловіком, бо став  на роботі затримуватись. Вийшла трохи раніше з роботи і на таксі до його гімназії приїхала. Сиджу чекаю….

Став чоловік на роботі затримуватись. Вирішила простежити за чоловіком, бо став на роботі затримуватись. Вийшла трохи раніше з роботи і на таксі до його гімназії приїхала. Сиджу чекаю….

Ми з чоловіком живемо вже 25 років разом. У нас вже дорослі діти, які з нами не живуть. Працюємо як найпростіші люди.

Ми раніше часто відвідували театри, ходили в оперу, на балет. Тепер вже давно перестали відвідувати подібні заклади. Останній рік стала я помічати за своїм чоловіком, що він досить часто став після роботи затримуватися. Спочатку хвилювалася, дзвонила йому. Він мені відповідав, що скоро приїде, що заговорився з друзями. Після вже стало мене це насторожувати – чи не 3раджує він мені.

Хоч йому і 52 роки, але чоловічих питань і проблем зі здоров’ям у нього немає. Що не кажи, але він же фізрук. Вирішила за ним простежити. Вийшла трохи раніше з роботи і на таксі до його гімназії приїхала. Сиджу чекаю. Дивлюся, виходить, сідає в машину і їде кудись. Я за ним слідом. Приїжджає в супермаркет. Думаю, напевно, продукти додому вирішив купити. Хоч він це робить рідко, але буває таке.

Дивлюся через приблизно годину, виходить з двома величезними пакетами. Сідає в машину і їде взагалі незрозуміло в якому напрямку. Я за ним, не відстаю. Приїжджає до зовсім незнайомого старого панельного будинку. Виходить з машини з цими пакетами і йде в один з під’їздів. Його зустрічає мила дівчина може років 27. Обидва заходять в під’їзд. У мене на серці похололо.

Проживши так довго в шлюбі, мій чоловік мені 3раджує. Ось це так! Поїхала додому. Через годину приходить мій чоловік. Я нічого йому не сказала. Лягла спати. На наступний день вирішила я дізнатися, хто моя суперниця. Приїхала до того ж будинку і зайшла в під’їзд. Будинок п’ятиповерховий і квартир небагато. Я просто обдзвонила всі квартири. Думала, як тільки побачу цю дівчину, очі їй вuдряпаю. Але ні, у всіх квартирах її не виявилося. Двері мені відкривали люди дуже похилого віку. Тільки в одній з квартир мені ніхто не відкрив двері. Я зрозуміла – ця і є квартира цієї гидоти.

Прийшовши додому я дочекалася чоловіка і притиснула його до стінки

– Чому ти мене обманюєш, Женю? Ти зраджуєш мені з молодухою з будинку 27 по Ювілейній вулиці? Я кращі роки тобі віддала, а ти такий негідник.

– Кохана, я тебе не зраджую зовсім. Це моя робота.

– Робота підгортати молодих дівок?

– Ні, я працюю додатково до своєї основної роботи в соціальній сфері. Я ношу продукти для пенсіонерів по певних днях. Мені за це гроші платять. Хоч і невеликі, але до літа планував зібрати на відпочинок.

Я просто розгубилася. Як виявилося, дівчина, яка відкрила двері в під’їзд – це доглядальниця одного з пенсіонерів. Саме в цій квартирі мені не відкрили двері. За випадковими обставинами, коли я дзвонила в цю квартиру, дівчина вийшла на балкон розвісити білизну і не почула. Я обняла свого Женьку і зрозуміла, що цей чоловік буде завжди мені відданий. Ось така історія!

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *