21 Липня, 2024
Сьогодні та завтра – буде дуже жорстко: українців попередили про велику небезпеку

Сьогодні та завтра – буде дуже жорстко: українців попередили про велику небезпеку

Українців попередили про велику небезпеку 28 та 29 червня

Потужна магнітна буря у 5 балів знову накриє Землю 28-29 червня. Про це попередили українців спеціалісти, що спостерігають за геомагнітною обстановкою.

Метеозалежних очікують мігрені, нудота, стрибки тиску, нервові зриви та інше. Рекомендуємо зменшити фізичне навантаження

Саме тому фахівці рекомендують бути вкрай обачними та уважними до свого самопочуття. Не робити зайвих навантажень, правильно харчуватись, достатньо пити звичайної води та відпочивати в такі періоди магнітних коливань.

Під час таких бурь у людей спостерігаються не лише погіршення самопочуття та відчуття втоми, а й більш серйозні симптоми, серед яких, поганий апетит, нудота, сильний головний біль, загострення будь-яких хронічних захворювань, запаморочення, сонливість та подібне.

Саме тому медики та інші спеціалісти в галузі медицини, рекомендують українцям завжди свідомо ставитися до таких попереджень, а саме – під час магнітних коливань не перевтомлюватись, тобто не займатися ніякою фізичною роботою, щоб не робити навантаження на організм. Також слід правильно харчуватися, а саме – уникати жирної, смаженої та іншої важкої їжі. Уважно стежити за тиском, лягати спати раніше та відпочивати протягом для, а ще обов’язково прогулюватись на свіжому повітрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *