16 Липня, 2024
Такого ще не було: Київстар всього за гривню pоздає сотні хвилин на дзвінки та інтернет Screenshot

Такого ще не було: Київстар всього за гривню pоздає сотні хвилин на дзвінки та інтернет

Київстар приготував несподіваний сюрприз лише за 1 гривню

Компанія Київстар вкотре змогла здивувати своїх клієнтів, приготувавши для них незвичайний подарунок. Мобільний оператор запустив програму “Оце подарунки!”, яка дозволяє отримати ще більше хвилин, інтернету або промокодів на знижку. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Київстару.

Абоненти Київстару мають унікальну можливість скористатися вигідними пропозиціями мобільного оператора в рамках нової програми, яку компанія запустила з 19 червня. Програма включає кілька пакетів з різним наповненням, яке підійде як абонентам передплати, так представникам бізнесу, а також пропозиція сподобається абонентам контракту.

“З 19 ​​червня 2024 року абоненти підписки, контракту та бізнес-клієнти Київстар можуть отримати додаткові хвилини, мегабайти або промокоди на знижку від партнерів у Київстар з новою програмою Ось подарунки!”, – йдеться у повідомленні компанії.

У Київстар зазначили, що абоненти матимуть можливість ділитися промокодом зі знижкою, якщо надішлють його іншому абоненту, який обслуговується в рамках однієї форми надання послуг. Тобто абонент передплати може подарувати промокод лише іншому абоненту передплати.

У програму “Оце подарунки!” входять такі пакети:

пакет Оце подарунки 5GB!

пакет Оце подарунки 100 хв

пакет Оце подарунки 1GB роумінг ( для абонентів у роумінгу )

пакет Оце подарунки 50 хв роумінг ( для абонентів у роумінгу )

промокод зі спеціальною знижкою від Київстар ТБ , WOG, Synevo, СПРАВИ і т.д.

Примітно, що ціна підключення одного подарунка становить лише 1 гривню, а пропозиції оновлюватимуться кожні три місяці. Для перегляду доступних пакетів клієнтам Київстар необхідно зайти в розділ Розваги — Ось це подарунки! у додатку Мій Київстар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *