18 Липня, 2024
Тариф на електроенергію в Україні з 1 липня: скільки коштуватиме кВт*год

Тариф на електроенергію в Україні з 1 липня: скільки коштуватиме кВт*год

Тариф на електроенергію з 1 липня в Україні не зміниться. За кожний кВт*год доведеться платити 4,32 грн. При цьому в липні потрібно буде також заплатити за струм, який використали у червні – першому місяці, коли підвищили тариф.

Про це йдеться у матеріалі OBOZ.UA. Тариф на електроенергію зберегли на рівні 2,64 грн за 1 кВт*год для тих, хто використовує електричне опалення. Проте старий тариф для таких українців діятиме лише в опалювальний період.

В неопалювальний сезон такі українці, як і всі, платитимуть 4,32 грн/кВт*год. Як йдеться в рішенні уряду, якщо родина, яка використовує електричне опалення, в зимовий місяць використовує до 2000 кВт*год, вона має право платити за струм за старим тарифом. Однак якщо споживання більше, то за весь спожитий об’єм доведеться платити вже за новим тарифом – 4,32 грн/кВт*год

Раніше міністр енергетики Герман Глущенко говорив, що в умовах складної економічної ситуації через війну не можна дозволити підвищення ціни на електроенергію для населення до ринкового рівня (майже 7,5 грн/кВт*год), але й держава в цих умовах не має можливості утримувати наднизьку пільгову ціну для всіх споживачів. Адже тариф на електроенергію у розмірі 2,64 грн покривав лише третину реальної вартості електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *