18 Липня, 2024
Тепер і газ: у Нафтогазі попередили, як змінилася оплата для населення

Тепер і газ: у Нафтогазі попередили, як змінилася оплата для населення

Компанія “Нафтогаз” спростила процес оплати за газ онлайн. Тепер для здійснення платежу на сайті gas.ua більше не потрібно вказувати номер особового рахунку. Достатньо просто вказати свою адресу проживання, після чого сплатити рахунок можна буде в один клік. Це значно полегшить процес оплати для багатьох споживачів.

Про це повідомляє сайт На Пенсії.

Крім оплати через офіційний сайт “Нафтогазу”, можна скористатися іншими зручними способами, не виходячи з дому. Наприклад, можна використовувати чат-боти у Viber та Telegram. Для цього потрібно перейти за відповідними посиланнями та дотримуватись інструкцій, що з’являться на екрані.

Несвоєчасна оплата за газ може призвести до нарахування пені за кожний день прострочення. Щоб уникнути додаткових витрат, важливо здійснювати оплату до 25 числа кожного місяця. Крім того, щоб уникнути переплат за газ, дуже важливо вчасно передавати показання газового лічильника — робити це потрібно щомісяця з 1 по 5 число.

Раніше ми розповідали, чому деяким українцям можуть прийти величезні рахунки за воду. Причини можуть бути різними, включаючи неправильні розрахунки або проблеми з лічильниками. Це підкреслює важливість регулярної перевірки та подачі правильних показань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *