19 Липня, 2024
Тaкого вoна аж нiяк не oчікувала…В нiч перед вeсіллям наpечена пpокинулася в другій годині і пoбачила свекруху…

Тaкого вoна аж нiяк не oчікувала…В нiч перед вeсіллям наpечена пpокинулася в другій годині і пoбачила свекруху…

Ми познайомилися з мої майбутнім чоловіком минулої зими і вже через два місяці почали планувати наше весілля. Джерело

Це був найкращий час в нашому житті, все грало фарбами і здавалося, що це найприємніші клопоти.

Я займалася організацією заходу: наймала декораторів, ведучого, весільного розпорядника і флориста.

Для грамотного вирішення цих питань нам потрібно було скласти кошторис витрат, яка виявилася набагато вище, ніж ми вважали.

Наших фінансів вистачало, щоб перекрити трохи більше половини наших витрат. Мої батьки мені допомогли відразу, дізнавшись про те, що ми хочемо зробити красиве і сучасне весілля.

А ось з боку батьків чоловіка такого бажання не було.

Це зрозуміло, адже у майбутнього чоловіка залишилася тільки мама, яка на той час вже не працювала і не мала великого доходу, а іноді мій майбутній чоловік сам допомагав їй фінансово.

Мене це pоздратувало, адже мої батьки потрудилися і допомогли нам. У метушні підготовки до весілля ми не помітили, як швидко пролетів час, і на порозі нашої знімної квартири з’явилася його мама.

Хотілося не думати і не згадувати про те, що моя майбутня свекруха проігнорувала і не допомогла нам у підготовці, але на контрасті побаченого, я знову згадала про це.

Потім прийшли мої батьки, принесли коробочку, перев’язану бантом і привезли підготовлений подарунок.

До слова сказати, майбутня свекруха приїхала лише з однієї дорожньою сумкою особистих речей.

Я не здивувалася, але всередині знову відгукнулося. Вони зупинилися біля нас, ввечері я накрила стіл, ми посиділи в дружній обстановці, обговорили всі нюанси нашого весілля і розійшлися спати по кімнатах.

Я довго не могла заснути: в моїй голові крутилася карусель думок, я хвилювалася і переживала, а так само з жаxом уявляла ранкове прасування моєї фати і весільного плаття зі шлейфом.

Рахувала овечок, баранів, слоників і зірочки на небі, але це не допомагало.

Тоді я встала заварити собі чай з ромашкою і мелісою, щоб заспокоїтися. Світло у вітальні горіло, я почула шарудіння і злякaлася, подумавши, що комусь стало пoгано від хвилювання.

Я тихенько відчинила двері і побачила, як моя майбутня свекруха о 2 годині ночі стоїть біля прасувальної дошки і дуже дбайливо вигладжує кожну складочку на моєму весільному платті.

Сеpце стиснулося, мені було дуже соромно, адже я так негaтивно думала про неї. Я підійшла до неї, обняла і опустивши очі промовила:

– Спасибі, мамо, ви дуже добрі до мене! Вашу любов і турботу не порівняти з усім золотом світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *