19 Липня, 2024
Україна та Польща зустрінуться у Варшаві через блокаду кордону: Туск назвав дату…

Україна та Польща зустрінуться у Варшаві через блокаду кордону: Туск назвав дату…

Україна та Польща зустрінуться у Варшаві для вирішення питання щодо блокади кордону. Зустріч пройде 28 лютого, передають Патріоти України з посиланням на заяву прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска, пише Polskieradio24.

“28 березня у Варшаві відбудеться зустріч з українським урядом”, – сказав він. За його словами, польський уряд “буде шукати захисні рішення для польських фермерів”, при цьому, як внутрішніми методами, так і шляхом використання національних фондів, а також шляхом подальших переговорів з Україною та ЄС.

“Тут на мене можуть розраховувати польські фермери”, – запевнив прем’єр. Туск додав, що уряд хоче встановити лінію компромісу та домовленості з протестуючими фермерами, яка б їх влаштовувала та дозволяла припинити протести.

Голова польського уряду наголосив, що “ми не можемо дозволити тим, хто відкрито й активно служить путінській пропаганді, скористатися протестом фермерів на кордоні з Україною, будь-яка така підтримка наративу Путіна є державною зрадою, ми цього не потерпимо”.

Водночас Туск також закликав розділити обидва питання у внутрішньому та міжнародному обговоренні, тобто беззаперечну підтримку України та захист польських фермерів і польського ринку від негативних наслідків лібералізації торгівлі з Україною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *