16 Липня, 2024
Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня.

Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня.

Наразі повістка вважається врученою тільки, якщо людина особисто підписала документ про отримання, але будуть зміни

Варто відразу нагадати, що в Україні продовжується дія воєнного стану, а також відбувається загальна мобілізація. З’явилася інформація, що в Україні починаючи з 16 липня 2024 року повістки надсилатимуть поштою.

На той час усі військовозобов’язані, призовники та резервісти мають уточнити свої дані, повідомив в ефірі телемарафону Єдині новини речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін. znaj.ua

Він пояснив, що повістки надсилатимуть рекомендованим листом.

“Людина або під підпис отримує, або відмовляється, знову ж таки під підпис, або вона повертається. І таким чином вважається, що повістка була доставлена”, – зазначив Лазуткін.

Якщо одержувач фізично не перебуває на місці та не отримав повістку поштою, то запускається механізм адміністративного правопорушення.

“Саме для цього існують ці 60 днів, тобто для того, щоб люди оновили свої дані – де вони проживають, яка у них електронна адреса, яка у них телефон”, – зазначив спікер.

Наразі повістка вважається врученою лише, якщо людина особисто підписала документ про отримання.

Також відомо, що 18 травня в Україні набув чинності новий закон про мобілізацію. Він передбачає необхідність оновлення військово-облікових даних для чоловіків 18-60 років протягом 60 днів – до 16 липня. У документи військовозобов’язаних, які оновили свої дані, будуть вклеювати VIN-коди (штрих-коди).

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *