18 Липня, 2024
Українцям радять радіти тарифу у 4,32 грн/кВт*год: могло бути набагато гірше

Українцям радять радіти тарифу у 4,32 грн/кВт*год: могло бути набагато гірше

Рахунки за травень будуть ще за старими цінами, а за червень – за новими

Як і минулого разу, це буде єдиний тариф для споживачів, який діятиме до 30 квітня 2025 року. Він набирає чинності з 1 червня, тож рахунки за травень ще будуть зі старими цінами, а за червень, які Ви отримаєте у липні – з новими. kyiv.znaj.ua

Для того щоб зрозуміти, з чого складається тариф на електроенергію, можна подивитися на інфографіку, де наочно показали ціну закупівлі електроенергії та вартість кожної послуги: постачання, передачі та розподілу.

Ціна за послуги YASNO як постачальника не змінилася та залишилася на рівні 0,17 коп. за кВт∙год. Частина нарахувань за електроенергію компенсує держава, зараз вона доплачуватиме за кожен кіловат населення понад 40% її вартості.

Крім того, в опалювальний період абоненти, які мають електроопалювальні установки та споживають до 2000 кВт·год, можуть користуватися пільговим тарифом – 2,64 грн/кВт·год. Він діятиме з 1 жовтня 2024 року по 30 квітня 2025 року

Ті, хто має двозонний лічильник, і далі платитимуть удвічі менше електроенергії, яку вони споживають з 23:00 до 7:00 – 2,16 грн за кВт∙год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *