19 Липня, 2024
Укрпошта попередила про глобальне оновлення: як надсилатимемо листи та посилки

Укрпошта попередила про глобальне оновлення: як надсилатимемо листи та посилки

Укрпошта попередила про глобальне оновлення: як надсилатимемо листи та посилки

Укрпошта замінить старий мобільний додаток на новий

В “Укрпошті” задумалися про те, щоб покращити якості послуг, які надаються за допомогою мобільного додатку компанії. У зв’язку з цим буде запущено зміни, що оптимізують відправлення та доставку посилок українців, пише портал БЖ.

До кінця 2024 року в компанії “Укрпошта” мають намір замінити чинний мобільний додаток компанії на новий, про що повідомив маркетинговий директор “Укрпошти” Максим Колесников

“Цього року вийде новий додаток, де будуть усі функції, яких зараз немає. Для цього проводиться додаткова робота з трекінгу посилок”, – заявив Максим Колесников.

Він розповів про проблеми у роботі програми, з якими стикаються клієнти “Укрпошти”. Зокрема, це відсутність повідомлень про статус посилки, що є найбільшою проблемою та впливає на рейтинги в App Store та Google Play Market.

За словами Максима Колесникова, зазначена проблема в роботі додатка пов’язана не з роботою розробників. Річ у тому, що інфраструктура Укрпошти не могла надавати всіх послуг.

Тепер ситуація змінилася і в компанії твердо мають намір удосконалити додаток. Тобто клієнти Укрпошти зможуть отримувати повідомлення про статус своїх посилок на кожному етапі їхнього пересування та контролювати їхній маршрут.

“Зараз ми запускаємо декілька систем, які дозволятимуть на кожному кроці контролювати посилку – те ж автоматизоване сортування дозволить розуміти, що, де і як воно їде. Це дозволить запустити цю функцію. Застосування буде повністю нове і переписане, це, на жаль, вже не полікуєш”, – зазначив Максим Колесников.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *