24 Липня, 2024
У бабусі в сеpванті вона точно є! Зa цей поcуд дaють 60 тисяч. Розбaгатіти може кожен

У бабусі в сеpванті вона точно є! Зa цей поcуд дaють 60 тисяч. Розбaгатіти може кожен

Багато хто може заробити.

За “бабусину” статуетку можна виручити непогані гроші.

Багато хто навіть не підозрює, що старі “бабусині” статуетки можуть принести несподіваний і високий дохід, якщо їх продати в правильні руки

Одна з таких статуеток особливо цінна: її господар пропонує купити старовинну річ за 60 тисяч гривень, і це найменша ціна на такий виріб, пише radiotrek.

Українець виставив на продаж найціннішу статуетку, яка, напевно, зустрічалася багатьом у старих квартирах своїх родичів.

Подібні статуетки у вигляді різних тварин із глини раніше були дуже поширені як гарні прикраси, які ставили у сервантах та комодах. Але мало хто знає, що вони можуть принести хороші гроші, якщо їх запропонувати колекціонерам.

Чоловік пропонує купити щонайменше за 59 тисяч 999 гривень статуетку у вигляді великого барана, яка виконана з глини на заводі Васильківської кераміки.

Статуетка цінна тим, що належить до Васильківської майоліки. Такі вироби виготовляв завод в обмежених кількостях, використовуючи у виробництві глину та кераміку.

Незважаючи на широке поширення таких фігурок у минулому, зараз вони вважаються досить рідкісними, оскільки безліч таких фігурок було втрачено або викинуто.

Деякі екземпляри особливо цінуються серед колекціонерів, які не проти боротися за них на відповідних аукціонах, пропонуючи великі гроші.

Хазяїн глиняного барана з Васильківської кераміки розмістив фотографію виробу: статуетка розміром 30 сантиметрів чудово збереглася і виглядає як нова.

Саме тому початковою ціною для неї чоловік поставив суму майже 60 тисяч гривень: надалі колекціонери, які зацікавляться пропозицією, пропонуватимуть за неї великі суми, роблячи ставки на лот.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *