18 Липня, 2024
У пенсію не зарахують до 7 років стажу: торкнеться дуже багатьох українців

У пенсію не зарахують до 7 років стажу: торкнеться дуже багатьох українців

У пенсію не зарахують до 7 років стажу

Український парламент ухвалив законопроєкт №9453, який передбачає неврахування частини трудового стажу для громадян, що працювали в російській федерації після 19 лютого 2014 року. Про це повідомляється на порталі Міністерства соціальної політики України.

Законопроєкт спрямований на врахування особливостей тих, хто здобував стаж у режимі, що визнано неприйнятним українським законодавством. Це стосується участі в військовій службі в силових структурах, незаконних збройних або воєнізованих формуваннях, а також у правоохоронних органах держави-агресора на тимчасово окупованих територіях.

Згідно з цим законом, не буде зараховано до страхового стажу періоди військової служби в неприйнятних структурах агресора, а також добровільне обіймання посад у незаконних органах влади з 19 лютого 2014 року.

Після розширеної агресії російської федерації, Україна перервала дипломатичні зв’язки з країною-агресором, включаючи взаємодію з Пенсійними фондами. Громадяни, які працювали за кордоном, повинні надати Пенсійному фонду відповідні документи для врахування трудового стажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *