24 Липня, 2024
У чорному жакеті й елегантному перлинному намисті: новий образ Олени Зеленської

У чорному жакеті й елегантному перлинному намисті: новий образ Олени Зеленської

Перша леді України постала на відео у новому діловому аутфіті.

Олена Зеленська напередодні Національної освітянської конференції EdCamp “Точка стійкості – 2024” провела цікаву відеорозмову з Андреасом Шляйхером – директором директорату освіти та навичок ОЕСР – міжурядової організації зі сприяння економічному та соціальному добробуту людей у світі.tsn.ua

“Пан Шляйхер – великий друг української освіти. Нещодавно з його допомогою Україна приєдналася до ДоСЕН – міжнародного дослідження, покликаного поліпшити розуміння соціально-емоційних навичок учнів, зокрема того, як ці навички пов’язані з їхніми ключовими життєвими результатами”, – розповіла Олена.

(гортайте праворуч)

Перша леді розповіла, як вчителям і учням приходить на допомогу Всеукраїнська програма ментального здоров’я. Нині спільно з Міністерством освіти і науки України реалізують адаптацію американського курсу соціально-емоційного навчання. Ці матеріали для розмови з учнями про стійкість і розуміння себе скоро зможуть використовувати вчителі.

“Тож сподіваюся, що завдяки спільним зусиллям родин, школи, держави, наших закордонних друзів підтримаємо та зміцнимо наших дітей для подальшого мирного і щасливого життя”, – сказала дружина президента.

Під час відеозв’язку Зеленська продемонструвала діловий образ у чорному жакеті з чорними невеликими ґудзиками і без коміра. Перша леді зібрала волосся у низький хвіст і зробила ніжний макіяж. У вухах у неї були лаконічні золоті сережки, а на шиї – елегантне перлинне намисто із золотими деталями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *