19 Липня, 2024
Це кінець війни в Україні: Зеленський зробив термінову заяву Screenshot

Це кінець війни в Україні: Зеленський зробив термінову заяву

Також Зеленський наголосив, що перемога для України полягає не тільки в збереженні своєї територіальної цілісності, але й у збереженні всього українського, запобіганні руйнації України.

Ось кілька ключових моментів з інтерв’ю Президента:

Безпека для сьогодення та майбутніх поколінь: Зеленський підкреслив, що дуже важливим аспектом перемоги є забезпечення безпеки для сьогоднішніх і майбутніх поколінь українців. Це означає недопущення повторення агресії в майбутньому

Співвідношення втрат: Співвідношення втрат на фронті на сьогодні становить 1 українець до 6 росіян.

Економічний занепад росії: За словами Зеленського, до 2025 року росія зазнаватиме економічного занепаду.

Дефіцит далекобійних артилерійських снарядів: Президент зазначив, що в Україні спостерігається жорсткий дефіцит далекобійних артилерійських снарядів.

Українські дрони: Українські дрони здатні долати відстані до 1300 км, але вони не можуть повністю замінити ракети у військових операціях.

Снаряди КНДР: Зеленський також звернув увагу на те, що КНДР має близько 5 мільйонів снарядів, що є менше, ніж рф використовує протягом року.

Ці тези підкреслюють важливість міжнародної підтримки України у її боротьбі за суверенітет і безпеку, а також необхідність впровадження інноваційних підходів у військовій справі.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *