16 Липня, 2024
Євген Клопотенко чесно відповів, чому не вступив до ЗСУ: “Не бачив сенсу”

Євген Клопотенко чесно відповів, чому не вступив до ЗСУ: “Не бачив сенсу”

Проте дані в ТЦК він оновив.

Відомий український кулінар Євген Клопотенко розповів, чому на початку повномасштабного російського вторгнення не вступив до лав ЗСУ чи не пішов у територіальну оборону.  unian.ua

За його словами, на початку великої війни він перебував у маленькому селищі, тому не бачив сенсу вступати до тероборони.

Також він додав, що приніс більше користі на своєму місці, тому що займався гастродипломатією та розповідав світу про війну в Україні.

“З перших днів вторгнення я намагався подбати про безпеку родини та своєї команди. До того ж перебував тоді за містом і, приміром, вступати до тероборони в маленькому селі не бачив сенсу. Також розумів, що принесу більше користі на своєму місці. Адже від першого дня великої війни ми з командою підтримували українців через їжу. Я активно займався гастродипломатією та у світовому інфопросторі розповідав про події в Україні. І тривалий час був зосереджений лише на цьому”, – сказав Клопотенко у інтерв’ю “ТиКиїв“.

Крім того, Клопотенко зазначив, що у ТЦК все ж ходив, аби оновити дані. Зробив він це у перший день закону про мобілізацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *