23 Липня, 2024
21-річна блогерка Юлія Верба приголомшила, скільки заробляє на місяць підчас війни Screenshot

21-річна блогерка Юлія Верба приголомшила, скільки заробляє на місяць підчас війни

Зірка Мережі розсекретила, куди саме вкладає свої кошти.

Відома українська блогерка Юлія Верба приголомшила, скільки коштів на місяць заробляє та який в неї капітал.  tsn.ua

Знаменитість заробляє завдяки своєму фотоблогу, який вона веде в комерційних цілях вже сім років. Щомісяця дохід знаменитості різний. Зокрема, вона може заробити від 45 тисяч доларів і більше. Однак це лише в тому випадку, якщо Юлія випускає дві реклами на день.

“На місяць я заробляю по-різному. Можемо порахувати грубо. Якщо дві реклами на день – це на місяць я заробляю 45 тисяч доларів”, – розсекретила блогерка в інтерв’ю Василю Тимошенку.

Кошти Юлія Верба намагається вкладати. Зокрема, знаменитість має три квартири, загальна сума яких становить 370 тисяч доларів, а також два автомобілі.

“У мене є три трикімнатні квартири з ремонтом, дві машини. Вартість квартир різна: одна – 70 тисяч, друга – 80 тисяч, третя – 220 тисяч доларів, вона в елітному районі. Капітал – 370 тисяч доларів. Але я не можу взяти ці гроші, ними користуватися, вони вкладені в нерухомість. Вартість машин: 200 тисяч – одна, а друга – 50-45 тисяч доларів”, – поділилася знаменитість.

Також Юлія Верба вкладає кошти в криптовалюту. Однак великі суми вона там не тримає. Зазвичай, 20 тисяч доларів, аби за кордоном не залишитися без коштів.

“У мене в криптовалюті 20 тисяч доларів, якщо десь за кордоном знадобляться гроші, щоб в обміннику вивести”, – додала блогерка.

Окрім того, зірка Мережі полюбляє вкладатися в ювелірку. Щоправда, надзвичайно дорогих прикрас у неї немає, лише каблучка Bvlgari та годинник Rolex.

“Я витрачаю гроші на ювелірку. Я придбала собі колечко Bvlgari, годинник Rolex. Це найдорожче, що в мене є. Ще сумка Hermes. Це виходить на 65 тисяч доларів. Це все за сім років безперервної праці”, – розповіла зірка Мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *