16 Липня, 2024
500 тисяч людей… Мобілізація Україні!  Подоляк розповів, чи будуть змінювати кількість осіб…

500 тисяч людей… Мобілізація Україні! Подоляк розповів, чи будуть змінювати кількість осіб…

3а місяць на військовий облік має прийматися якась кількість людей, з якої частина буде йти на навчання та далі – робити ротацію.

немає конкретної цифри. tsn.ua

Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк.

“Сьогодні немає конкретної цифри 500 тисяч, наприклад. Бо президент, коли говорив на підсумковій пресконференції: дивиться, якщо Збройні сили хочуть, наприклад, 450 тисяч – вони про це заявляють, тобто вони мають чітко заявити, навіщо, на які завдання і як це буде регулюватися далі… Тобто якщо є якісь замовлення на якусь кількість людей, які мають піти для виконання таких-то завдання – це зрозуміло, але після цього виникають питання, за рахунок чого це фінансувати. Але щодо мобілізації: це ж не питання одномоментного, наприклад, 100, 200, 500 тисяч, це питання поступового доукомплектування”, – наголосив Михайло Подоляк.

За його словами, за місяць на військовий облік має прийматися якась кількість людей, з якої частина буде йти на навчання та далі – робити ротацію.

“Але президент сказав і іншу річ… він говорить про те, що в нас практично мільйон сьогодні мобілізовано, а по лінії фронту, ті, хто був безпосередньо у війні, це 200-300 тисяч, інші були дуже далеко від війни… Тому мені здається, що одне з ключових завдань пана Сирського – це якраз таки провести аудит, де, хто і як знаходиться, і після цього сказати, яка ще додаткові кількість (потрібна). Мобілізація має бути постійною, але не одномоментною”, – підкреслив радник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *