18 Липня, 2024
7 липня — яке церковне свято, в жодному разі не робіть одну річ, щоб не збідніти Screenshot

7 липня — яке церковне свято, в жодному разі не робіть одну річ, щоб не збідніти

Що завтра за церковне свято святкують в Україні за новим календарем і кому моляться віряни 

Завтра, 7 липня, в православному календарі день ікони Матері Божої Неустанної помочі. Це одна з найвідоміших ікон Діви Марії в християнському світі. Ця ікона також відома як “Ікона Божої Матері Неустанної Допомоги”. ТСН.ua.

Ікона, ймовірно, має візантійське походження і датується приблизно XIV століттям. Її створення приписують Константинополю (сучасний Стамбул). Ікона була привезена до Риму, де 1499 року її встановили у церкві Святого Матвія. 1866 року папа Пій IX передав її редемптористам (Конгрегація Найсвятішого Ізбавителя), і вона була розміщена в церкві Святого Альфонса на Есквілінському пагорбі в Римі

Редемптористи поширили культ Матері Божої Неустанної Помочі по всьому світу. Вони заснували безліч парафій та шкіл, присвячених іконі. Ікона зображає Богородицю, яка тримає на руках Немовля Ісуса. Діва Марія одягнена в червоне і синє вбрання з золотими прикрасами. На голові вона має корону, прикрашену коштовностями. Її обличчя має м’який і співчутливий вираз.

Ісус тримається за руку Марії і дивиться на архангелів Михаїла і Гавриїла, які зображені у верхніх кутах ікони. Вони тримають інструменти Страстей Христових: хрест, цвяхи та спис. Ікона символізує захист і допомогу, яку Богородиця надає віруючим. Вона часто асоціюється з темою покаяння і спасіння.

Церковне свято 7 липня — день пам’яті преподобних Томи й Акакія

Преподобний Тома народився в Єгипті в IV столітті. З раннього віку він відчув покликання до чернечого життя. Відомо, що він був учнем преподобного Пахомія Великого, засновника громадського чернецтва в Єгипті.

Преподобний Тома вів суворе аскетичне життя, присвячуючи себе молитві, посту і праці. Він мав дар зцілення і пророкування, і до нього приходили люди з різними потребами та проблемами. Тома заснував кілька монастирів і був наставником багатьох ченців. Його духовні настанови мали великий вплив на розвиток чернецтва в Єгипті.

Преподобний Акакій жив у V столітті і походив із Каппадокії (сучасна Туреччина). Акакій став ченцем у молодому віці та приєднався до монастиря, де був учнем старця Лота.

Акакій відзначався смиренністю і терпінням. Він піддавався суворим випробуванням від свого старця, але ніколи не нарікав і зберігав віру та послух. За переданням, після смерті Акакія, старець Лот побачив видіння, де Акакій явився йому в славі та сказав: “Старче, я ще живий”. Це стало свідченням його святості.

Прикмети 7 липня

Пішов дощ, така погода буде ще кілька днів.

Ввечері почути крик журавлів, то наступного дня буде спекотно.

Кінь витягнув шию і принюхується — до дощу.

Що завтра не можна робити

Вважається, що цього дня заборонено прати речі, інакше можна збідніти. Не можна також нікого обманювати, така ж доля буде чекати і на вас. Заборонено купатися у відкритих водоймах — водяник може затягнути на дно.

Що можна робити завтра

Сон, який ви побачили в ніч проти 7 липня, вказує на якусь проблему. Тому важливо його запам’ятати. Якщо ви побачили багатьох різних людей уві сні, то на вас чекає надзвичайний успіх в важливій справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *