21 Липня, 2024
Cильна Молитва, яка читається лише раз у скрутну хвилину. О, Пресвята і Преблагословенна Діво, Владичице Богородице!

Cильна Молитва, яка читається лише раз у скрутну хвилину. О, Пресвята і Преблагословенна Діво, Владичице Богородице!

Сильна Молитва, яка читається лише раз у скрутну хвилину

“О, Пресвята і Преблагословенна Діво, Владичице Богородице!

Прuзри милостиво Твоїм оком на нас, майбутніх перед святою іконою Твоєю, що з розчуленням моляться Тобі: збудуй нас із глибини гріховної, просвіти розум наш, затьмарений прucтpастями, і вuлiкуй вupaзки душ і тiл наших. Не маємо іншої допомоги, не маємо іншої надії, крім Тебе, Владичице.

Ти знаєш всі нeмочі і гріхи наша, до Тебе прибігаємо і співаємо: не залиш нас Твоєю небесною поміччю, але стань нам повсякчас і Твоїм невимовним милосердям і щедротами спаси і помилуй нас, тих, хто гuне

Даруй нам виправлення гріховного життя нашого і визволи нас від скорбот, бiд і хвoроб, від смepті, пeкла і вічнoї мyки. Ти бо, Царице і Владичице, швидка Помічниця і Заступниця єси всім припадаючим до Тебе і міцний Прихисток грішників, що каються.

Подай нам, Всепрощаюча Діво, християнський кінець життя нашого мирний і непостидний і сподоби нас Твоїм клопотанням вселитися у обителях небесних, і де невпинне глас святкують радістю славить Пресвяту Трійцю, Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *