18 Липня, 2024
“Kультурний фронт дуже важливий! Не можуть усі воювати!”: Павло Зібров відповів, чому не поповнив лави ЗСУ

“Kультурний фронт дуже важливий! Не можуть усі воювати!”: Павло Зібров відповів, чому не поповнив лави ЗСУ

Артист відповів на закиди хейтерів.

Відомий український співак Павло Зібров чесно відповів, чому не став на захист країни після початку повномасштабного вторгнення. Попри те, що артистові виповнилося 67 років, українці досі засипають його питаннями про те, чому він не воює. unian.ua

Виконавець вперше відповів на закиди громадян і наголосив, що спокійно реагує на критику. За його словами, він не відчуває своєї провини перед українцями та державою. Павло, хоч і не перебуває на фронті, але постійно виступає для військових та збирає кошти на потреби ЗСУ.

“Деякі запитують мене у соцмережах: “Якщо ти живий, чому ти в окопах співаєш, а не воюєш на фронті?”. Так, здоров’я в мене вистачає, тільки ненадовго. На довгі дистанції я вже, безумовно, бігти не зможу”, – підкреслив співак.

На думку Зіброва не можуть усі стати на захист країни із зброєю в руках. Хтось повинен залишатися в тилу і підтримувати армію, зокрема. Українці потрібні всюди, каже знаменитість, вони мають підіймати економіку шляхом сплати податків:

Вважаю, що культурний фронт дуже важливий. Не можуть усі люди піти зараз на “нуль”, взяти автомати, сісти в танки і воювати. Ні, має бути міцний тил. Мають працювати підприємства, фабрики, заводи. І, безумовно, артисти мають працювати на своєму місці, якщо вони професіонали. Вони мають показувати приклад, втілювати в життя віру і надію – те, що зараз потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *